Італійських інвесторів зацікавили інфраструктурні проекти Львівщини

Питання налагодження співпраці в економічній сфері між Львівською областю та Італією обговорили 31 серпня під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та делегація з Італійської Республіки на чолі з Почесним консулом України у Венеції Марком Тосоном.

Італійську сторону зацікавили інфраструктурні проекти Львівщини, зокрема будівництво доріг, заводів. “Ми готові інвестувати в інфраструктурні проекти, які можна реалізувати на території області в досить короткі терміни, – зазначив Марко Тосон. – Ми вважаємо Львівську область європейськими воротами України. І якщо тут реалізуються правильні структурні та інфраструктурні проекти, це стане позитивним фактором для усієї України”.

Також їх цікавило питання відкриття у Львові свого представництва – “Italiysky Dim – Open Gate Italy”, центральний офіс якого розташований у Києві.

В свою чергу перший заступник голови ОДА зауважив, що поштовхом для розвитку економіки, підприємництва та залучення інвестицій є успішна реалізація інфраструктурних проектів.

“Це стосується, насамперед, модернізації, реконструкції чи будівництва доріг, транспортної галузі, а також розвитку альтернативної енергетики, – підкреслив Ростислав Замлинський. – Крім того, ми готові вам запропонувати перелік потенційних експортерів та видів продукції, яку можна буде реалізувати в Європейському Союзі тому числі й Італії”.

Користуючись нагодою, Ростислав Замлинський запросив італійських промисловців та підприємців взяти участь у Міжнародному економічному форумі, який відбудеться 8-9 жовтня у Львові. “На форумі буде представлений потенціал Львівської області, зокрема різноманітні інфраструктурні проекти, які зможуть зацікавити інвесторів”, – зазначив він.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*