Ірина Сех звернулася до Міністра фінансів України щодо виконання платіжних доручень органами казначейської служби

czeh_4Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до Міністра фінансів України Олександра Шлапака та Державної казначейської служби України з проханням посприяти у виконанні територіальними органами державної казначейської служби області платіжних доручень розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

«Аналіз фінансової ситуації області свідчить про необхідність якнайшвидшого врегулювання роботи казначейської служби з виконання платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів. Продовжують мати місце масові затримки органами державної казначейської служби проплат розрахунково-платіжних документів, у тому числі за захищеними видатками бюджету. Бюджетна заборгованість з цієї причини в області сягнула 663,5 млн. грн., з яких 359,5 млн. грн. за кошти місцевих бюджетів», – зазначила І.Сех.

Голова ОДА підкреслила, що вкрай стурбована  затримками з виплати заробітної плати, лікарняних і чорнобильських виплат, розрахунків за придбані продукти харчування, медикаменти, отримані бюджетними установами комунальні послуги.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*