Ірина Сех звернулася до Міненергетики щодо кризи в ПАТ «Львівська вугільна компанія»

413fd1751d1dc4d7fa34dba0af98fdc4

«На ПАТ «Львівська вугільна компанія» склалася складна фінансово-економічна ситуація у зв’язку із недостатніми об’ємами переробки вугілля. Це зумовило брак обігових коштів, і, як наслідок, – до невиплати зарплати в сумі 4 млн. 211 тис. грн». Про це у листі до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана повідомила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех.

Як поінформувала очільник області, робота збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія» є нерентабельною. При можливості переробляти 10 млн. тонн вугілля на рік, через зменшення видобутку вугілля у Львівсько-Волинському басейні на сьогодні переробляється лише 1,4 млн. тонн.

Зважаючи на таку ситуацію, Ірина Сех просить у найкоротші терміни «ініціювати нараду в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості щодо виходу з кризи ПАТ «Львівська вугільна компанія», стабілізації її роботи та забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*