Ірина Сех зустрілася з одним із претендентів на посаду очільника міліції Львівщини

4_topГолова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех зустрілася із претендентом на посаду начальника Головного управління МВСУ у Львівській області полковником у відставці Дмитром Загарією. На зустрічі був присутній перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник.

Ірина Сех задала полковникові низку запитань, які стосуються його попередньої служби та його бачення щодо вирішення проблем в правоохоронних органах.

Зокрема, Дмитро Загарія розповів, що він пропрацював у міліції 30 років, зокрема працював на посадах заступника і першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області впродовж 2001-2005 років. Його ділянкою було розкриття вбивств, важких злочинів проти особи, розбоїв, пограбувань. Полковник зазначив, що не був причетний до корупції в органах і до зловживань, які чинило керівництво міліції Львівщини, зокрема до тиску та кримінального переслідування підприємців через їхні політичні погляди в часи Медведчука.

Як повідомив Дмитро Загарія, у 2004-му він був першим заступником начальника МВСУ на Львівській залізниці. За його словами, в той період, коли відбувалися вибори, Львівська залізниця не займалася збиранням відкріпних талонів та фальсифікацією виборів. У 2013-му від був директором із безпеки приватної компанії «Західенерго».

На запитання, чи долучився Дмитро Загарія до Революції гідності та якою була його позиція, він повідомив, що не долучився, оскільки в  нього в той час були проблеми зі здоров’ям.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*