Ірина Сех зустрілася із рідними бійців 24-ої бригади і звернулася до Президента стосовно їх ротації

czeh_4Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех зустрілася із родичами військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади, які вимагають від військового керівництва ротації або відпусток для своїх рідних. Батьки і дружини військовослужбовців стурбовані, що після кількох місяців перебування на передовій, бійців планують відправляти не на місце дислокації у Яворів, а на Харківщину.

Ірина Сех повідомила батькам військовослужбовців, що в суботу, 9 серпня, звернулася до Президента України Петра Порошенка та міністра оборони України Валерія Гелетея з проханням знайти можливості провести ротацію військових 24-ої окремої механізованої бригади або принаймні почергово  надавати особовому складу відпустки.

«Мені стало відомо, що військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади після двох місяців перебування в зоні АТО під постійним обстрілом ворожих сил вирішено передислокувати в Харківську область. З огляду на важкий морально-психологічний стан бійців та соціальну напругу в області вважаю, що таке рішення може ускладнити ситуацію.

Як відомо, на Львівщині матері і дружини військових 24-ої бригади, активно вимагають ротації для своїх рідних, які тривалий час воюють в надскладних умовах. Це створює соціальну напругу в області, загрожує блокуванням військкоматів, адмінбудівель, автошляхів.

Мені складно прогнозувати, як можуть відреагувати родини військових, коли дізнаються, що їхні чоловіки та сини не повернуться хоч ненадовго додому. Це може загрожувати дестабілізацією ситуації в області із непередбачуваними наслідками.

З огляду на це, прошу Вас знайти можливості провести ротацію військових 24-ої окремої механізованої бригади або принаймні почергово  надавати особовому складу відпустки.

Я також прошу Вас надавати інформацію родинам військових про ситуацію в 24-ій бригаді, знайти можливість для них побачитися з найріднішими», – йдеться в телеграмі.

Ірина Сех також повідомила батькам, що клопотатиме про те, аби всі, хто воював у зоні АТО, отримали статус учасника бойових дій, а також звертатиметься про нагородження військовослужбовців, які виявили особливу мужність і героїзм.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*