Ірина Сех провела зустріч з представниками Європейського центру екології

_DSC0051_top25 квітня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех провела робочу зустріч з представниками Європейського центру екології на чолі з головою комітету екології Польсько-Української господарчої палати Мацєєм Тшецяком.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання стану екології транскордонних територій, презентовано план діяльності Європейського центру екології, а також окреслено напрямки подальшої співпраці між Львівською ОДА та ЄЦЕ.

Голова Львівської ОДА Ірина Сех поінформувала про основні екологічні проблеми нашого регіону – це і питання сміттєзвалищ, забруднення поверхневих вод, поводження з твердими побутовими відходами, а також питання створення і розвитку природно-заповідних територій.

«Сподіваюся, що подальший розвиток співпраці з Польською республікою у галузі охорони природного середовища допоможе  не допустити забруднення природних ресурсів на прикордонних територіях», – зазначила І. Сех.

Зі свого боку, Мацєй Тшецяк ознайомив присутніх з передовою практикою Польщі у вирішенні проблеми  з очищення  води та запросив на стажування до Польщі фахівців екології, аби поділитися досвідом та навчити їх готувати документи і запити на участь у європейських екологічних грантах.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*