Ірина Сех: «Для деяких посадовців звільнення замало – щодо них повинні працювати правоохоронні органи»

1

«Звертаюся до громадськості та депутатів Львівської обласної ради, аби ви надавали конкретні факти порушення законодавства керівниками відомств та іншими управлінцями. Щодо деяких керівників тільки звільнення замало –  там вже потрібно, аби працювали правоохоронні органи».Про це голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех повідомила на засіданні сесії Львівської обласної ради, відповідаючи на звернення представників Люстраційного комітету Майдану Львівщини з вимогою звільнити або скерувати клопотання про звільнення 11 чиновників Львівщини.

Ірина Сех також поінформувала, що на сьогодні деяких посадовців області звільнено. Є керівники, які перебувають на лікарняному, а є керівники, які самі написали заяви про звільнення зі займаних посад.

«Законопроект «Про люстрацію» зареєстрований у Верховній Раді України 26 березня і наразі не ухвалений, тому обласна адміністрація як і інші органи влади, діє в межах чинного законодавства», – додала очільник Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*