Ірина Романів зустрілась із першим заступником міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим Миколою Маріновим

krym

Сьогодні, 28 листопада, в облдержадміністрації відбулась зустріч заступника голови Львівської ОДА Ірини Романів із першим заступником міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим Миколою Маріновим.

Ірина Романів привітала гостей в стінах облдержадміністрації та побажала приємного перебування на Львівщині.

Зазначимо, метою зустрічі стало обговорення співпраці щодо розвитку туризму та курортів, а також відкриття Кримського курортно-туристичного офісу у Львові.

«Відкриття такого офісу дасть можливість вдруге відкрити Крим для українців та львів’ян зокрема. До того ж це хороший приклад успішного державно-приватного партнерства», – зазначила І. Романів.

Своєю чергою Микола Марінов відзначив, що 70% їхніх туристів – це громадяни з інших регіонів України. Тому для популяризації кримського туристичного продукту вкрай важливо, аби у Львові отримували всю необхідну і якісну інформацію щодо можливостей відпочинку та оздоровлення в Криму. До того ж йдеться про галузь медичного туризму, яка поки що в Україні не надто розвинена.

«Ви повинні розуміти, що активність туроператорів є значною. Однак рівень довіри, звичайно, різний. Аби кримський туристичний продукт зміг добре закріпитись на львівському ринку ви повинні працювати чесно і надавати тільки достовірну інформацію споживачам», – наголосила заступник голови ОДА.

Ірина Романів подякувала за ініціативу проведення Днів Криму на Львівщині та запевнила, що проведення такого заходу на Львівщині є доброю нагодою для активізації та розширення наявного двостороннього співробітництва, налагодженню та розвитку нових контактів, сприятиме зростанню туристичних потоків.

Також під час зустрічі обговорили можливості щодо державного замовлення на відпочинок у Криму дітей з ДЦП та інших пільгових категорій.

Окрім того, перший заступник міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим повідомив, що задля забезпечення комфортного транспортного зв’язку Львова із кримськими курортами, аеропорт «Сімферополь» готовий надавати 50% знижку на всі послуги аеропорту для львівських туристів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*