Ірина Романів взяла участь у відкритті нового відділення ПАТ «А-БАНК»

bank_romanivСьогодні, 25 жовтня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь у відкритті нового відділення ПАТ «А-БАНК».

«Банківська справа не стоїть на місці і потрібно постійно вдосконалюватись, розвиватися та швидко адаптуватись до мінливих вимог бізнесу, – зазначила у вітальному слові Ірина Романів. – Львівська область й надалі залишається привабливим для розвитку банківської справи регіоном України. У свою чергу, обласна державна адміністрація приділяє особливу увагу співпраці з банківською сферою Львівщини»,- додала заступник голови ОДА.

Також Ірина Романів відзначила, що для економіки області завжди позитивним є розширення діяльності підприємств, адже це нові робочі місця, податки до місцевого бюджету та  платформа для інвестиційних процесів.

Заступник голови ОДА побажала керівництву банківської установи процвітання та успішної діяльності, а колективу – комфортних умов праці, достойної заробітної плати та сімейних гараздів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*