Ірина Романів привітала працівників міліції з професійним святом

IMG_4298Сьогодні, 18 грудня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь в урочистостях з нагоди святкування 22-ої річниці Дня міліції України, зокрема транспортної міліції на Львівській залізниці.

Ірина Романів від імені голови Львівської ОДА Олега Сала привітала генералів, офіцерів, прапорщиків, сержантів, службовців та ветеранів міліції України з професійним святом та побажала міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, родинного добробуту, а також успіхів й натхнення у подальшій службі на користь українського народу.

Також заступник голови ОДА висловила глибоку вдячність ветеранам міліції за самовіддану працю.

«На міліцію покладені виключно відповідальні і благородні завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, забезпечення в межах своєї компетенції безпеки на залізничному транспорті, – зазначила у вітальному слові Ірина Романів. – Незважаючи на труднощі та перешкоди, працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, нерідко ризикують власним життям заради спокою наших громадян», – додала заступник голови ОДА.

Також Ірина Романів побажала витримки та підтримки з боку рідних та близьких людей, а також достойної оплати нелегкої праці.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів в оперативно-службовій діяльності, високий професіоналізм та з нагоди Дня міліції кращим працівникам галузі Ірина Романів вручила Почесні грамоти облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*