Ірина Геращенко відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького

27 вересня перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко у межах робочої поїздки на Львівщину відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького.

У межах візиту, Ірина Геращенко оглянула багатофункціональний заклад, що об’єднує сучасну бібліотеку, майданчик для проведення культурних заходів і наукових конференцій.

“Ми відвідали центр Шептицького сьогодні. Ним може пишатися будь-яка європейська столиця. Гарна бібліотеката та чудові умови для навчання. Це культурний центр європейського рівня”, – зазначила заступник Голови Верховної Ради України.

Зазначимо, що  Центр Митрополита Андрея Шептицького в Українському католицькому університеті урочисто відкрили та освятили 10 вересня цього року.

Довідково:

Центр Митрополита Андрея Шептицького – це сучасний університетський інформаційно-ресурсний центр, бібліотека та навчальний простір, що покликаний стати місцем зустрічі та діалогу суспільства з академічним середовищем. Заплановано, що тут проводитимуть дискусії, виступатимуть сучасні музичні колективи, іноземні та українські експерти читатимуть лекції. Центр стане інтелектуальним простором для мешканців усього міста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*