Ірина Геращенко ознайомилась із роботою Tech StartUp School

Сьогодні, 17 вересня, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко спільно з заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Оксаною Стоколос-Ворончук оглянули Tech StartUp School.

Метою Tech StartUp School є створення комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей та успішних start up-ів, щоб допомогти новаторам під керівництвом бізнес-тренерів та менторів пройти шлях від ідеї start up-у до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проекту.

Відтак, Ірина Геращенко ознайомилась із діяльністю закладу, зокрема, успішно реалізованими стартапами.

Серед них –  проект учасника АТО Юрія Донченка, який розробив унікальну велосипедну трансмісію, що захищена від механічних пошкоджень та дозволяє легше кермувати велосипедом та перевозити вантажі.

А також ознайомилась із розробками компанії “Тцукат”,  яка реалізовує проекти спільно з архітекторами та дизайнерами. У планах –  проект з віртуальної машинерії.

Зазначимо, що Tech StartUp School діє на базі Національного університету «Львівська політехніка», а офіційне відкриття відбулось 26 жовтня минулого року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*