Інвестиційний потенціал Львівщини представили для польського бізнесу

23 травня відбулася презентація інвестиційного потенціалу Львівської області для польського бізнес середовища організована офісом Price Waterhouse Coopers PL/UA за інформаційної підтримки бізнес видання Strefa biznesu та Dziennik Zahodni.

Польський та іноземний бізнес поінформували про податкові, організаційні, бізнесові можливості інвестування в Україні та Львівщині зокрема.

“Ми продовжуємо інформувати іноземний бізнес про те, що Україна сьогодні має ті самі можливості, що країни Східної Європи  мали 20 років тому, а Львівщина, ще й зручне для роботи з європейськими ринками розташування. Той супровід інвестиційних проектів, який надає управління інвестиційної політики Львівської ОДА справив позитивне враження на польський бізнес, можливості регіону та галузі для інвестування викликали жвавий інтерес. Маю велике сподівання на продовження розпочатої дискусії і отримання практичних результатів від спілкування” – зазначив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

В межах заходу учасники обговорили можливість проведення наступної зустрічі у Львові, для тих компаній, які зацікавились інвестуванням на Львівщині і після узгодження організаційних моментів такий захід проведуть уже на Львівщині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*