Інвестиційний клімат на Львівщині та успішний досвід реформ – представник Посольства США відзначив здобутки регіону

1 серпня, відбулась зустріч керівництва Львівської ОДА із представником Посольства США в Україні Трейом Ватсоном.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський висловив подяку гостеві за підтримку США в проведенні реформ на територїі України, а також наголосив на важливості їх результатів для Львівщини.

«На місцевому рівні ми впроваджуємо загальноукраїнські реформи таким чином, щоб Львівщина була безпечною і для господарської діяльності, і для підприємницької, а також для комфортного проживання і перебування туристів. І вже як результат ми бачимо, що впродовж 2016-2017 років пожвавилася економічна діяльність на території Львівської області, зокрема приріст іноземних інвестицій у 2016 році порівняно з 2015 збільшився у 2 рази, і це інвестиції не лише з країн Європейського союзу, але й з країн Азії. Також є реальні кроки, які Львівщина робить у боротьбі з корупцією. Зокрема Львівщина – перший регіон, де було відкрито західний офіс Національного антикорупційного бюро України. На наше переконання інвестиції, незалежно від того чи зовнішні чи внутрішні,  є  каталізатором місцевого регіонального розвитку», – зазначив Ростислав Замлинський.

Представник Посольства США в Україні Трей Ватсон відзначив ефективність та результативність реформ у регіоні.

«Однією з найбільших привілегій нашої роботи є можливість подорожувати в такі успішні регіони як ваш і чути про такі історії успіху. Ви багато працюєте. Інвестиційний клімат, покращення та реформи, які ви проводите – і є тим завданням, які і ставить перед собою уряд США, щоб допомогти Україні покращити інвестиційний клімат у всіх районах, включаючи Львівщину», – розповів Трей Ватсон.

В межах зустрічі учасники обговорили інвестиційний клімат, економічну ситуацію регіону, заплановані заходи, а також напрямки майбутньої співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*