Інвестиційний інтерес до Львівщини є одним із найбільших в Україні, – Маркіян Мальський у межах ХІХ Міжнародного економічного форуму

На Арені-Львів стартує масштабна економічна подія – XІX Міжнародний економічний форум, який об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.

«Ми дуже раді бачити вас тут.  Наступного року ми відсвяткуємо ювілейний, ХХ Міжнародний економічний форум. Цьогоріч Форум зібрав не менше провідних спеціалісті та учасників, аніж у попередні роки. Увага до регіону з боку іноземних колег та партнерів є неабиякою і нам приємно, що інвестиційний інтерес до Львівщини є на сьогодні одним із найбільших в Україні. Інвестори відзначать, що Львівська область та місто Львів – одні з найкращих у сфері якості ведення бізнесу, легкості ведення справ в Україні», – розповів у межах брифінгу Маркіян Мальський.

Окрім того, він наголосив на  тому, що у межах форуму  «RE: THINK. Invest in Ukraine» , який відбувся нещоднавно у Маріуполі, учасники відзначили інтерес до Львівщини. Відтак, одним із завдань сьогоднішнього форуму є більш широко відкрити і розповісти про перспективи та потенціал регіону.

Очільник Львівщини наголосив: “Ми щодня працюємо над тим, щоб іноземні інвестиції в Україну та, зокрема, Львівщину зростали. У нас є успішні приклади того, яким чином інвестори можуть розвиватися в Україні. У нас є багато планів, ми маємо багато речей втілити у життя, але однозначно  рейтинг Doing Business 2020 демонструє те, що інвеcтиційне середовище покращується і ми рухаємося в правильному напрямку. Лише економічно сильна Україна, яку ми всі прагнемо досягнути, може бути гідним іноземним партнером і сильним геополітичним гравцем. Без сильної економіки не буває сильних країн. Ми всі єдині у думці, що бізнес-середовище повинне розвиватися і ми працюємо над цим щодня”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*