Інвестиційний досвід Львівщини презентували на XXVIII Міжнародному економічному форумі в Польщі

У місті Криниця-Здруй, що у Республіці Польща, відбувався XXVIII Міжнародний економічний форум.

Керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис у якості спікера взяв участь в ряді панелей, під час яких порушили питання інвестицій як інструменту розвитку прикордонних територій.  

“Я би хотів змістити ваш фокус в обговоренні з питань використання коштів міжнародної допомоги в сторону приватних інвестицій. Безперечно донорська допомога важлива і слугує джерелом забезпечення базових потреб всіх без виключення громадян. Тому розглядати такого типу допомогу в першу чергу потрібно як інструмент для реалізації інфраструктурних проектів до прикладу. Проте, нам варто не забувати про існування бізнесу. Його можливості та інвестування в прикордонних районах варто розглядати з позиції потенційної кооперації. Я особисто вірю, що майбутнє як бізнесу, так і країн не у конкуренції, а в кооперації і готовий це доводити на прикладах”, – зазначив Роман Матис.

У ході презентації керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА продемонстрував своїм колегам з інших країн та журналістам ряд стандартних ситуацій взаємодії між підприємствами, яка може привести до розвитку двох сусідніх територій.

“Сьогодні ми маємо ситуації, в яких розглядаємо один одного, як конкурента, я говорю як про країни, так і про регіони. Хоча, насправді, маємо бути свідомими того, що в демократичному бізнесовому світі базовими є свободи переміщення капіталу, робочої сили тощо і в таких умовах, ми з вами повинні думати про те, як творити єдину екосистему для бізнесу пропонуючи узгоджені між собою рішення та механізми, які приноситимуть у підсумку користь всім без виключення”,- резюмував Роман Матис.

Економічний форум в Криниці розвинувся з невеликої конференції, на котру в 1992 році приїхало близько 100 учасників – переважно з Польщі. Сьогодні Форум вважається найбільшим та найвідомішим заходом, де зустрічаються представники світу політики та бізнесу Центрально-Східної Європи.

Місія Економічного форуму — створення сприятливого клімату для розвитку політичної та економічної співпраці в Європі. Протягом багатьох років в Криниці лунають важливі декларації, котрі стосуються економічної політики, а заяви учасників конференції цитують світові ЗМІ та розглядаються в експертних колах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*