Інвестиційні проекти оцінюватимуть експерти, – департамент економічної політики ЛОДА

Днями відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики. На ньому зокрема розглянули питання реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області у частині відшкодування відсоткових ставок за кредитами.

Як зазначив Роман Филипів, комісія обрала три банки, зокрема ПАТ АКБ “Львів”, ПАТ “КРЕДОБАНК”, АТ “Ощадбанк”, з якими департамент економічної політики ЛОДА може укласти генеральні угоди про відшкодування за рахунок обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що їх отримали представники малого бізнесу.

Також під час засідання комісії здійснили відбір експертів з рейтингового оцінювання інвестиційних проектів. До складу експертної групи увійшли: Олександр Софій від ГО “Європейський діалог”, Володимир Крижанівський   від ГО “Західноукраїнська агенція регіонального розвитку”, Інга Коренєва від Комісії з питань економічної політики Громадської ради при Львівській ОДА. Також по три представники від постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики і департаменту економічної політики облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*