Інвестиції – перший крок до розвитку конкурентоспроможної економіки Львівської області

Упродовж останніх років на Львівщині спостерігається позитивна динаміка в галузі надходження іноземних інвестицій. Зростання як прямих іноземних, так капітальних інвестицій прогнозується і надалі. Адже інвестиції – це пріоритет як Президента України, так і органів місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Міжнародні ділові агенції наводять різноманітні рейтинги і дослідження, одне з яких стосується кластеризації економіки та її відповідності з преференціями в оподаткуванні. Судячи із цих даних, найближчим часом найкращими для інвестування на Львівщині будуть галузі альтернативної енергетики, агропромислового комплексу, харчової індустрії та інфраструктури», – зазначив Роман Филипів.

На супроводі у Львівській області перебувають 619 конкретних інвестиційних проектів. Із них 134 супроводжуються на рівні обласної адміністрації, і ще 485 на рівні районних держадміністрацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*