Інститути громадянського суспільства запрошують долучитися до формування нової Національної стратегії

Секретаріат Кабінету Міністрів запрошує приєднатися до громадсько-урядової платформи з підготовки проєкту Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2025 роки.

У межах роботи платформи учасники (представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, експерти) зможуть:

– адресно отримувати інформацію про процес підготовки проєкту Стратегії, зокрема роботу робочої групи, утвореної Секретаріатом Кабінету Міністрів, та її підгруп;

– долучатися до роботи підгруп робочої групи;

– брати участь в обговоренні напрацьованих підгрупами документів.

Для того, щоб долучитися до роботи з підготовки Стратегії і стати учасником платформи необхідно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3eXDzWC.

Також інформуємо, що департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів провів два відкритих онлайн засідання робочої групи з підготовки проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Під час засідання учасники обговорили структуру нової Стратегії та попередньо визначилися з основними напрямами її реалізації.

Детальніше за посиланням. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*