Інститути громадянського суспільства запрошують до онлайн-дискусії «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі»

Як повідомляє департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів 15 вересня о 10:00 годині спільно з Офісом Ради Європи в Україні в межах впровадження проєкту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» проведуть онлайн-обговорення «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі».

Мета заходу – напрацювати нові ідеї щодо громадської участі, які можуть бути реалізовані в межах нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», який розробляється в контексті Цілей сталого розвитку 2030 (https://bit.ly/2Zq9t9s), в контексті цілі 16 (Мир, справедливість та сильні інститути).

Обговорення відбудеться на платформі Zoom у форматі CivicLab/ Лабораторія громадської участі. Програма онлайн-обговорення за посиланням.

Для підтвердження участі у заході необхідно зареєструватися до 14:00 год 14 вересня за посиланням.Після реєстрації буде надіслана інформація щодо організаційних питань та посилання на захід на платформі Zoom.

 

Довідково

Партнерство «Відкритий Уряд» – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об’єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. У межах реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій.

Відео про Ініціативу за посиланням.

Буклет про реалізацію Ініціативи в Україні за посиланням.Фейсбук-сторінка за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*