Інститутам громадянського суспільства розповіли про соціальне підприємництво на базі благодійної організації

13 серпня департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з благодійною організацією «100% життя» м. Львів провели роз’яснення для інститутів громадянського суспільства на тему «Соціальне підприємство на базі благодійної організації».

Спікери заходу – представники благодійної організації «100 % життя» м. Львів, яка є найбільшою сервісною організацією на Львівщині, Дмитро Тигач та Наталія Проць.

В межах зустрічі учасники обговорили ключові моменти організації та розвитку cоціального підприємництва, в тому числі щодо аудиторії для якої працювати, визначення соціальної проблеми.

Також, акцентували увагу на тому, що соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, яке забезпечує задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Як соціально-економічний підхід зосереджує увагу на важливих соціальних проблемах, креативно поєднує та втілює соціальні та бізнес-підходи для створення одночасно соціальної та економічної цінності.

«На відміну від інших напрямів відповідальної діяльності, соціальне підприємництво дозволяє гармонійно поєднувати високі темпи економічного зростання організацій з підвищенням якості життя населення», – йшлося під час заходу.

Зазначимо, що діяльність БО «100% життя» м. Львів спрямована на якість та зміни в житті для  ВІЛ-позитивних людей, реалізації прав та обов’язків тих, які живуть з ВІЛ, туберкульозом та гепатитами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*