Інструктори НАТО навчають українських військових протистояти агресору зі Сходу

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Яворівщині, продовжується активна фаза підготовки механізованих підрозділів Збройних Сил України.

Про це інформує Регіональний медіа-центр МО України.

Зараз військові інструктори зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Литви тренують військовослужбовців першого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

В умовах, максимально наближених до бойових, наші бійці навчаються практичних навичок протидії російському агресору. Військовослужбовці Збройних Сил України вчяться не лише взаємодіяти у складі підрозділу, але й грамотно читати картину бою, викликати та керувати вогнем артилерії, авіації тощо. Навчання відбуваються не лише в повному бойовому екіпіруванні, але й з бойовою стрільбою. Цікаво те, що іноземні інструктори кожного разу змінюють і місце проведення тренувань, і мішенну обстановку. Таким чином, командири підрозділів вчяться керувати своїми бійцями, не наражати їх на небезпеку, визначати та відразу уражати найбільш небезпечні цілі.

“За допомогою іноземних інструкторів ми пройшли бойові злагодження, також індивідуальну підготовку бійців за стандартами НАТО, – розповів командир механізованого взводу старший сержант з позивним “Джон”. – Нам цікаво займатись із американцями, адже більшість цих інструкторів були в різноманітних “гарячих” точках світу і тепер викладають нам, спираючись на свій бойовий досвід”.

Своєю чергою іноземні військовослужбовці високо оцінили характеристики та якості українських бойових машин та озброєння.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*