Іноземні туроператори готові до спільних туристичних проектів зі Львівщиною

Представники туристичної галузі Ізраїлю, Грузії, Румунії та Білорусії готові розпочати активну туристичну співпрацю зі Львівщиною. Зокрема, йдеться про реалізацію спільних проектів на території області.

Такий інтерес закордонних туроператорів викликала презентація Львівщини на міжнародній виставці в Тель-Авіві, де наша область була єдиним представником України.

Про це повідомив начальник управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Роман Теребенець.

Серед потенційних партнерів – туристична фірма “CaspiTours”. Вона планує організувати промо-тур Львівською областю ізраїльським агентам, аби вивчити можливості регіону та сформувати цікаві туристичні продукти для ізраїльтян.

“Нам вдалося налагодити контакти з кількома туристичними фірмами Ізраїлю, які зацікавлені у відкритті нового туристичного напрямку – Львівщини, – розповів Роман Теребенець. – Зокрема, ми домовились із туроператором “CaspiTours” щодо організації промо-туру. А вже у червні цього року, спільно зі Львівським туристичним альянсом і компанією “WildIsrael-AdventureTours”, запланували організувати тур для любителів активного та екстремального відпочинку”.

За його словами, бажання співпрацювати зі Львівщиною виявили також організація “National Tourism Agency of Belarus” при Міністерстві спорту і туризму Республіки Білорусь, грузинська туристична фірма “NesTravel” та румунська агенція “Click2Travel”.

Нагадаємо, минулого тижня відбулася 22-га міжнародна туристична виставка в Ізраїлі “IMTM 2016”, участь у якій взяли 46 країн світу та понад 25 000 відвідувачів. Партнерами Львівщини виступили Міжнародні авіалінії України, курортні комплекси “MirotelResort&Spa” та “Rixos-Prykarpattya”. На виставці область презентувала оздоровчі та гірськолижні курорти, а також новий вид туризму RootsTravel. Крім того, представники Львівщини розповіли про туристичні принади регіону на ізраїльському телебаченні, зокрема на “9 Каналі” у прямому ефірі програми “Герой дня”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*