Ініціатива бібліотек, що змінює життя громад: на Львівщині відбулась скайп-конференція

Сьогодні, 30 травня, відбулась скайп-конференція у межах роботи міжрегіональної віртуальної школи самоврядування «Розвиваємо громади, розвиваємось самі. Ініціатива бібліотек, що змінює життя громад», яка об’єднала понад 120 осіб із 13 районів та міст і 12 ОТГ Львівської та Херсонської областей.

Реформи, пов’язані з децентралізацією, є певним викликом для багатьох закладів культури, окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями та форми надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних і дозвіллєвих послуг на найвищому, європейському рівні.

Саме про це відверто розмовляли й ділилися власним досвідом роботи начальник відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій  Львівської обласної державної адміністрації, керівники відділів культури і публічних бібліотек Давидівської, Гніздичівської, Ходорівської, Борозенської, Каланчацької об’єднаних територіальних громад, Жидачівської, Пустомитівської, Великоолександрівської та Білозерської районних централізованих бібліотечних систем.

Організатори – комунальні заклади Львівської обласної ради «Львівська обласна універсальна наукова бібліотека» і «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*