Інформуємо про розподіл обов’язків та повноважень між заступниками голови Львівської ОДА

На сьогодні повністю сформований керівний склад Львівської ОДА. У команді голови облдержадміністрації Максима Козицького працює перший заступник Андрій Годик та четверо заступників – Іван Собко, Юрій Холод, Тарас Грень, Юрій Бучко.

Відтак, передбачений розподіл обов’язків та функціональних повноважень між заступниками голови – хто за яку сферу відповідає і несе персональну відповідальність за стан справ на дорученій ділянці роботи.

Зокрема,  перший заступник голови ЛОДА  Андрій Годик координує роботу департаментів: економічної політики, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, паливно-енергетичного комплексу, внутрішньої та інформаційної політики, а також взаємодію з правоохоронними органами.

Іван Собко курує департаментами фінансів, охорони здоров’я, культури та релігій, освіти і науки.

Юрій Холод  курує роботу Служби у справах дітей, управління туризму та курортів,  фізичної культури та спорту, галузь капітального будівництва та управління господарсько-технічного забезпечення.

Тарас Грень відповідає за управління транспорту та зв’язку, департаменти з питань цивільного захисту та соціального захисту населення,  державний архів та координування з оборонної  роботи.

Юрій Бучко координує роботу  департаментів агропромислового розвитку, архітектури та розвитку містобудування, дорожнього господарства,  галузі ЖКГ, екології.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*