Інформуємо наступне

???????????????????????????????

28 травня о 19.41 год. охорона нафтопродуктопроводу «Прикарпат-Західтранс» виявили пошкодження труби на території Боринської селищної ради. На місце події виїхала оперативна група в складі 6 чоловік районного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського. Пошкодження труби сталося внаслідок несанкціонованої врізки в трубопровід що призвело до витоку нафтопродуктів. Пошкодження ліквідовано 22.50 бригадою ЛВДС-1К с.Страшевичі. До ліквідації було задіяно 3 одиниці техніки і 10 чоловік особового складу. На даний час ведуться слідчі дії Турківським ВП Самбірського ВП. Встановлено 1 гідрозатвор на р.Яблунька поблизу місця витоку нафтопродукту.

???????????????????????????????29 травня о 17.48 год. нафтопродукт з місця витоку потрапив в р.Яблуньку та р.Стрий. Районним штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення про виклик аварійної бригади для збору нафтопродукту та встановлення бонових загороджень. 21.30 год. прибула аварійна бригада ЛВДС-1К в кількості 8 чоловік, 4 одиниці техніки яка виставила бонові загородження в кількості 2 шт. в м.Турка, пл..Ринок. Місце збору нафтопродукту було оброблено сурбентами.

30 травня районним штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського продовжується робота по збору інформації та проводиться керівництво веденням відновлювальних робіт.  о 10.00 год. прибула додаткова техніка по збору нафтопродукту та виставлено 1 загородження в м.Турка по вул..Круг Городище.

???????????????????????????????Станом на 15.35 год основна кількість нафтопродукту зібрана. Проводяться роботи по очищенню берегів.

31 травня ведуться роботи по очищенню берегів р.Яблунька та збору нафтопродукту в місцях встановлення бонових загороджень.

1 червня біля бонових загороджень є незначна кількість нафтопродукту. Візуально масової загибелі риби не виявлено, є поодинокі випадки загиблого малька. Бригада ЛВДС-1К с.Страшевичі продовжує роботи по збору нафтопродукту. Районним штабом продовжується ведення контролю за ходом проведення відновлювальних робіт.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*