Інформацію про субсидії можна отримати в найближчому поштовому відділенні

Працівники поштових відділень надаватимуть консультації та роз’яснення щодо заповнення заяв та декларацій при зверненні за житловою субсидією. На сьогодні бланки на субсидії листоноші рознесли всім споживачам житлово-комунальних послуг Львівщини.

Про це повідомляє департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

“Працівники “Укрпошти” також надаватимуть консультацію щодо порядку направлення всіх необхідних документів на отримання субсидії”, – розповідає заступник директора департаменту Оксана Яковець.

За її словами, до проведення інформаційної роботи центри зайнятості також залучають безробітних громадян. Крім цього, на зворотному боці квитанцій на оплату послуг за вересень та жовтень друкуватиметься інформація про порядок надання субсидій.

Нагадаємо, що отримати житлову субсидію дуже просто, оскільки слід подати лише 2 документи (заява про призначення субсидії і декларація про доходи осіб), які можна надіслати поштою. Також не потрібно вказувати розмір доходу та відсутні штрафи за неправильне оформлення документів. Субсидія може бути більше 50% від сукупного рахунку за комунальні послуги.

За детальної інформацією просимо звертатись за номером телефону безкоштовної гарячої лінії 0-800-507-309.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*