Інформацію про підприємства Львівщини відтепер можна знайти в єдиній базі даних

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА створив базу, де містяться основні відомості, контакти, попит та пропозиції підприємств області.

“Завдяки створеній базі можна отримати інформацію про попит та пропозицію товаровиробників Львівщини, зокрема групи споживачів, сезонні коливання попиту, наявність конкурентів, вироби-конкуренти, – розповів директор департаменту Василь Лозинський. – Це сприятиме розширенню ринків збуту продукції та послуг, налагодженню ділових зв’язків між підприємцями та інвесторами”.

Зазначимо, що для формування даного переліку використані різноманітні статистичні дані, звіти, матеріали торгово-промислової палати, результати анкетування керівників підприємств Львівщини.

Ознайомитись із напрацьованою базою можна за посиланням: https://airtable.com/shrNE8sU7c8eUyOTa.

Також просимо підприємців, інформації про яких немає у переліку або вона є неточною, заповнити онлайн-анкету за наступним посиланням https://docs.google.com/forms/d/1U3eAR6tHCq-sr0Y6c5zq63T5PmFIZHAucH5bqYpr1oE/viewform?usp=send_form. Також можна зателефонувати за номером (032) 261-26-46 або написати на електронну адресу: bukhtiiarova.marta@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*