Інформація про проведення повторних електронних земельних торгів у формі аукціону  з продажу права оренди земельної ділянки

Організатор електронних земельних торгів: Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

   Виконавець електронних земельних торгів: Публічне акціонерне товариство Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» – філія «Львівський аукціонний центр», 79012, м.Львів, вул.Сахарова, 46-А.

   Виконавець: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська аукціонна компанія»

Характеристика лоту № 3026:

 • Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Львівська обл., Турківський район, с/рада Комарницька, (за межами населеного пункту);
 • кадастровий номер: 4625583900:09:000:0071;
 • площа: 14,0574га;
 • категорія земель – землі сільськогосподарського призначення;
 • цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

   Стартовий розмір річної орендної плати – 2123грн.70коп. (Двi тисячi сто двадцять три грн.70коп.) без ПДВ.

   Строк користування земельною ділянкою – 7 (сім) років.

   Обмеження на використання земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 17.10.2012 №1051, не зареєстровано.

         Порядок оформлення результатів електронних торгів та умови продажу:

 1. Протокол земельних торгів підписується Переможцем електронних торгів, оператором системи електронних торгів як Ліцитатором електронних земельних торгів, виконавцем електронних земельних торгів та Організатором електронних земельних торгів за допомогою електронного цифрового підпису з накладенням електронного цифрового підпису юридичної особи в день проведення електронних торгів.
 2. Договір оренди земельної ділянки між Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення електронних торгів.
 3. Ціна продажу лоту, право користування яким набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплачується переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору оренди земельної ділянки.
 4. Право користування земельною ділянкою, набуте за результатами проведення електронних торгів, підлягає державній реєстрації в порядку визначеному законом.
 5. Переможець земельних електронних торгів зобов’язується:

5.1. Відповідно до п.6. ст.135, п.5. ст.135, п.31. ст. 137 Земельного кодексу України  та на виконання Наказу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області №204 від 27.02.2019р.:

– сплатити Виконавцю винагороду у розмірі 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою (у разі продажу права на земельну ділянку (оренди, суперфіцію, емфітевзису), що склалась за результатами електронних торгів, але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;

5.2. Відповідно до п.5. ст.136 Земельного кодексу України:

– відшкодувати Виконавцю витрати пов’язані з підготовкою лоту до продажу права оренди земельної ділянки, в розмірі: 16782грн.49коп. (Шiстнадцять тисяч сiмсот вiсiмдесят двi грн.49коп.);

 1. Переможцю електронних земельних торгів, який відмовиться від підписання протоколу електронних земельних торгів в день проведення електронних земельних торгів, укладення договору оренди земельної ділянки в день проведення електронних земельних торгів, розрахунку за придбаний лот в повному обсязі та в терміни, визначені чинним законодавством – не пізніше трьох банківських днів з дати підписання договору оренди земельної ділянки, гарантійний внесок не повертається, результати електронних земельних торгів анульовуються, сам учасник до наступних електронних земельних торгів з продажу даного лоту не допускається, а кошти в розмірі продажної ціни, що склалася за результатами торгів; кошти в розмірі в розмірі винагороди Виконавця; витрати, здійснені Виконавцем на підготовку лота до продажу стягуються з Переможця торгів, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства.

 Для участі в електронних земельних торгах необхідно:

 1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :
 • реєстраційний внесок – 960,50грн. на рахунок ТОВ «Українська аукціонна компанія» р/р26004010324336 у ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк», МФО 380582, ЄДРПОУ 41707094, призначення платежу: «Реєстраційний внесок».
 • гарантійний внесок – 106грн.19коп. (Сто шiсть грн.19коп.) на рахунок ТОВ «Українська аукціонна компанія» п/р26006030324336 у ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк», МФО 380582, ЄДРПОУ 41707094, призначення платежу: «Гарантійний внесок».
 1. Зареєструватися у системі електронних торгів.
 2. Подати заяву про участь в електронних земельних торгах у системі електронних земельних торгів. Разом із заявою про участь в електронних земельних торгах подаються документи, що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків та підтвердні документи згідно переліку документів, необхідних для участі в електронних земельних торгах.

Відповідальна особа – Цемрюк Аліса Сергіївна. Телефон для довідок: +380 (63) 258 52 52.

Електронні земельні торги призначено на 04 липня 2019р.

Початок торгів о 09.00 год.

Прийом заяв про участь в електронних земельних торгах починається з моменту розміщення оголошення про проведення електронних земельних торгів і закінчується за три робочих дні до початку їх проведення. Останній день прийому заяв – 01 липня 2019р. до 09год.00хв. включно.

Заява про участь в електронних земельних торгах та документи, які до неї додаються, повинні бути засвідчені електронним цифровим підписом фізичної особи або керівника (уповноваженої особи) юридичної особи чи електронним цифровим підписом юридичної особи, спеціально призначеним для таких цілей (для юридичних осіб).

У разі зазначення під час реєстрації недостовірних відомостей чи відомостей не в повному обсязі, передбачених цим Порядком, неможливості набуття права користування земельною ділянкою з відповідним цільовим призначенням виконавець електронних земельних торгів не пізніше наступного дня після отримання заяви та/або документів не допускає до участі в електронних земельних торгах користувача та надсилає йому повідомлення з обґрунтуванням підстави не допуску.

Виконавець перевіряє відповідність заяви про участь в електронних земельних торгах вимогам, визначеним Порядку, та у разі її відповідності автоматично присвоює заяві реєстраційний номер, фіксує дату і час її подання, реєструє користувача як учасника та не пізніше наступного дня після отримання документів надсилає йому аукціонний вхідний квиток.

Після отримання аукціонного вхідного квитка учасник не пізніше 19 год. 00 хв. дня, що передує дню проведення електронних земельних торгів, додає його до своєї заяви про участь та завантажених документів у системі електронних торгів. Аукціонний вхідний квиток є підставою для здійснення (активації) або анулювання учасником цінової пропозиції під час електронних земельних торгів.

Місце проведення торгів: електронний майданчик ДП «СЕТАМ» https://land.setam.net.ua/auction/.

Початок торгів о 09.00 год. за адресою: електронний майданчик ДП «СЕТАМ» https://land.setam.net.ua/auction/.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*