Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за у І кварталі 2018 року

???????????????????????????????

Заслухавши доповідь начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у І кварталі 2018 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що у І кварталі 2018 року надійшло 391 звернення громадян, проти 265 звернень за період І кварталу 2017 року. Це на 126 звернень більше у порівнянні з минулим роком.

Від загалу: 112 – з «Урядової гарячої лінії», проти 82 звернень за період І кварталу 2017 року, 161 – з «Гарячої лінії ЛОДА» (за номером телефону 112), проти 194 звернень за період І кварталу 2017 року 11 – з Львівської облдержадміністрації, 4 – від депутатів усіх рівнів (з них: 3 звернення – від депутатів обласної ради, 1 – від депутатів районної ради), 85 звернень – від мешканців району, проти 71 звернення за період 2017 року, 18 – звернень отриманих від громадян на особистих прийомах керівництва РДА. Відповідно до звернень громадян, розпорядженнями голови райдержадміністрації у І кварталі 2018 року надано допомогу для відшкодування витрат на проведення поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого (для соціально незахищених категорій населення району) 10 заявникам на загальну суму 32 500,00 гривень, одноразову адресну допомогу на лікування та вирішення соціально – побутових проблем 6 мешканцям – на суму 8 500,00 грн.

Слід зазначити, що виконавчими комітетами сільських рад не проводиться належна робота щодо своєчасного розгляду звернень громадян. Наслідком чого став ріст звернень громадян до районної державної адміністрації, на телефонну «Урядову гарячу лінію» та «Гарячу лінію ЛОДА» (112) щодо вирішення питань, які стосуються безпосередньо роботи органів місцевого самоврядування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*