Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року

Заслухавши доповідь начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2019 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що За 9 місяців 2019 року надійшло 1 079 звернень громадян.

Від загалу: 222 – з «Урядової гарячої лінії», 469- з «Гарячої лінії ЛОДА» (за номером телефону 112), 8 – з Львівської облдержадміністрації, 8 – від депутатів усіх рівнів (з них: 1 звернення – від депутата обласної ради, 7 – від депутатів районної ради), 344 звернення – від мешканців району, 28 – звернень отриманих від громадян на особистих прийомах керівництва РДА.

Станом за 9 місяців 2019 року загалом є 9  протермінованих -із 469 звернень, які надійшли на Гарячу лінію області (за номером 112) .

Відповідно до звернень громадян, розпорядженнями голови райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року надано допомогу для відшкодування витрат на проведення поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого (для соціально незахищених категорій населення району) 46 заявникам на загальну суму 147 200,00 гривень та одноразову адресну допомогу на лікування, вирішення соціально – побутових проблем 139 мешканцям на загальну суму 160 400,00гривень .

Слід зазначити, що виконавчими комітетами сільських рад не проводиться належна робота щодо своєчасного розгляду звернень громадян. Наслідком чого став ріст звернень громадян до районної державної адміністрації та на телефонну  «Гарячу лінію ЛОДА» (112) щодо вирішення питань, які стосуються безпосередньо роботи органів місцевого самоврядування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*