Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року

Заслухавши доповідь начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у І кварталі 2018 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що за 9 місяців 2018 року надійшло 1 029 звернень громадян.

Від загалу: 263 – з «Урядової гарячої лінії», 394- з «Гарячої лінії ЛОДА» (за номером телефону 112), 51 – з Львівської облдержадміністрації, 13 – від депутатів усіх рівнів (з них: 3 звернення – від депутатів обласної ради, 10 – від депутатів районної ради), 283 звернення – від мешканців району, 38 – звернень отриманих від громадян на особистих прийомах керівництва РДА.

Станом за 9 місяців 2018 року загалом є 24 протерміновані – із 394 звернень, які надійшли на Гарячу лінію області (за номером 112) .

Відповідно до звернень громадян, розпорядженнями голови райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року надано допомогу для відшкодування витрат на проведення поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого (для соціально незахищених категорій населення району) 77 заявникам на загальну суму 195 200,00 гривень, одноразову адресну допомогу на лікування, вирішення соціально – побутових проблем, та у зв’язку із пожежею житлових будинків – 23 мешканцям – на суму 42 100,00 грн.

Слід зазначити, що виконавчими комітетами сільських рад не проводиться належна робота щодо своєчасного розгляду звернень громадян. Наслідком чого став ріст звернень громадян до районної державної адміністрації, на телефонну «Урядову гарячу лінію» та «Гарячу лінію ЛОДА» (112) щодо вирішення питань, які стосуються безпосередньо роботи органів місцевого самоврядування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*