Інформація про «перехід», «підтримку» чи «визнання» керівниками структурних підрозділів ОДА Народної ради Львівщини є нічим іншим як дезінформацією

17-383553025Повідомлення про те, що керівники департаментів та управлінь Львівської обласної державної адміністрації підтримали Народну раду Львівщини, яку сьогодні, 19 лютого, поширили деякі ЗМІ, не відповідає дійсності.

Інформуємо Вас, що керівники структурних підрозділів Львівської ОДА й надалі працюють відповідно до покладених на них повноважень, а також підзвітні й підконтрольні голові Львівської ОДА Олегові Сало.

«Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій очолюють відповідні підрозділи і несуть персональну відповідальність перед головами відповідних державних адміністрацій за виконання покладених на ці підрозділи завдань.

Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій за погодженням з органами виконавчої влади вищого рівня в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України», – ст.11  ЗУ «Про місцеві державні адміністрації».

Інформація про «перехід», «підтримку» чи «визнання» керівниками структурних підрозділів ОДА Народної ради Львівщини є нічим іншим як дезінформацією, яка нагнітає й без того надзвичайно напружену ситуацію в регіоні. Вона спрямована на розпалювання ворожнечі та веде до дестабілізації роботи виконавчої влади Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*