Інформація про оголошення конкурсу Відділом освіти Турківської районної державної адміністрації

images Інформація про оголошення конкурсу  Відділом освіти Турківської районної державної адміністрації

З відбору суб’єктів оціночної діяльності для  проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна районної комунальної власності:

  1. приміщення котельні Турківської школи- інтернату ЗОШ І-ІІ ст, яке знаходиться за адресою : м. Турка,вул. Стуса 4, Львівська обл.. орієнтовна площа якого становить приблизно 152 м. кв..
  2. приміщення котельні Турківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, яке знаходиться за адресою : м. Турка,вул. Стуса 16, Львівська обл.. орієнтовна площа якого становить приблизно 50 м. кв..

Метою  здійснення  незалежної оцінки вищезазначених  об’єктів нерухомого майна районної комунальної власності визначення їх  ринкової вартості для передачі в оренду.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

 

– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 19.12.2001 №2355 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.12.2001 за №1092/6283;

 

– досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна;

– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

 

Учасникам конкурсу потрібно подати до Відділу освіти Турківської районної державної адміністрації конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та подання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту фондом державного майна України (при потребі);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

 

Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурсну документацію слід подавати у Відділ освіти Турківської районної державної адміністрації м. Турка вул.    С. Стрільців, 23    тел. 3-14-54.

Конкурс відбудеться   10:30  30 вересня 2015 року у приміщенні  Відділу освіти Турківської районної державної адміністрації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*