Інформаційна година «Цікавий світ професій»

Світ професій такий різноманітний. Як осягнути його? Як по змозі уникнути помилок при вирішенні питання ким бути? Яку стежку обрати у житті? Як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально? Вибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим.

21 жовтня в читальному залі Турківської районної бібліотеки для дітей відбулася  інформаційна година «Цікавий світ професій». Користувачів бібліотеки ознайомили з широким колом професій та  з  літературою, яка буде корисна для розширення  їхнього  кругозору та формування стійкого інтересу до певних галузевих знань. Також була організована хвилинка інформаціі «Тисяча і одна дорога»,  де присутніх ознайомили  з професіями людей, які працюють поруч з ними і чию працю вони можуть спостерігати.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*