“Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця”, – Максим Козицький

6 років тому, 29 травня 2014 року, неподалік Слов’янська, після розвантаження продуктів харчування на 4-й блокпост та проведення ротації особового складу, був обстріляний з лісосмуги та підбитий терористами гелікоптер Мі-8 МТ (борт «16») Національної гвардії України, на борту якого був генерал-майор Сергій Кульчицький.

Разом із Сергієм Петровичем тоді загинули і 11 його побратимів.

“Ім‘я генерал-майора Сергія Кульчицького знакове не лише для військових, а й для кожного українця. Кульчицький став першим українським генералом, загиблим під час війни на Донбасі. Обставини його загибелі тоді сколихнули всю Україну”, – акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області закликав молодь наслідувати приклад великого патріота та скерувати свої моральні орієнтири на вимоглививого та принципового офіцера, який повністю віддавався роботі, турбувався про підлеглих і в тяжкі хвилини стояв горою на їх захисті.

“Від першого дня він був разом зі своїми солдатами, жив у наметі, їв нехитру солдатську їжу, яку, бувало, сам і готував”,  – наголосив Максим Козицький.

Поховали Героя України Сергія Кульчицького на Полі почесних поховань Личаківського цвинтаря. А на його честь назвали одну з вулиць у Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*