Ієрархи католицьких та православних Церков Львівщини звернулись до вірян з приводу складної ситуації в нашій країні

Звернення підписали владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, владика Макарій (Малетич), Митрополит Львівський УАПЦ, владика Мечислав Мокшицький, Архиєпископ-Митрополит Львівський РКЦ, владика Філарет (Кучеров), Єпископ Львівський і Галицький УПЦ.

Католицький і православний єпископат Львова підписав спільне звернення до вірян щодо ситуації, яка склалася в нашій державі. Владики українських церков звертаються до усіх християн з посланням єднатись заради подолання агресії та збереження соборності.

«На наших очах народжується нова Держава, нове покоління Героїв, яке ладне пожертвувати власним життям, забути про комфорт та спокій і першим відгукнутися на крик своєї землі про допомогу.

Віримо в те, що об’єднавши наші зусилля, подолаємо агресію й лють заради гідності та тих моральних цінностей, які є фундаментом нашого спільного непереможного майбутнього, збережемо даровану нам Богом Свободу й не допустимо розділення нашої Батьківщини», – йдеться у посланні.

З текстом звернення можна ознайомитись за посиланням:

/Documets/Zvernennia_jepyskopatu_2015.PDF

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*