Громадянське суспільство запрошують взяти участь у конкурсах та грантах

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА інформує про актуальні конкурси та гранти для громадянського суспільства на серпень 2020 року від громадської організації «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський Простір».

Портал «Громадський простір» – це багатофункціональна веб-платформа для розвитку громадянського суспільства, через сервіси та інструменти якої відбувається постійна взаємодія, комунікація та навчання представників громадськості.

Конкурси на серпень:

Набір на програму створення та розвитку університетських аналітичних центрів. Метою програми є розвиток співпраці між університетами, громадянським суспільством, місцевою владою через створення мережі університетських аналітичних центрів.

Дедлайн: 15 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=nabir-na-prohramu-stvorennya-ta-rozvytku-universytetskyh-analitychnyh-tsentriv

ЮНІСЕФ оголошує онлайн програму підтримки молодіжних проектів. Глобальна інноваційна програма UPSHIFT впроваджується ЮНІСЕФ у 23 країнах світу, щоб навчити молодь навичкам 21 століття та поширювати знання про соціальні інновації. Участь у програмі передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив, які направлені на вирішення проблем молоді та пошуку інноваційних рішень для їхніх громад.

Дедлайн: 15 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=yunisef-oholoshuje-onlajn-prohramu-pidtrymky-molodizhnyh-proektiv

Конкурс стипендій на навчання на програмі з управління неприбутковими організаціями. Стипендія «За внесок у розвиток громадянського суспільства» присуджується лідерам та лідеркам, які долучились до реальних змін у суспільстві через особистий внесок чи діяльність у громадській організації.

Дедлайн: 16 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-stypendij-na-navchannya-na-prohrami-z-upravlinnya-neprybutkovymy-orhanizatsiyamy

Культурний трамплін: набір на навчання для фахівців з питань розвитку культури в ОТГ. Метою Школи є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, підприємницьких кіл, організацій громадянського суспільства об’єднаних територіальних громад розробляти і реалізовувати ефективні проєкти у сфері культури та креативних індустрій.

Дедлайн: 17 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=kulturnyj-tramplin-nabir-na-navchannya-dlya-fahivtsiv-z-pytan-rozvytku-kultury-v-oth

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020

Теми практик:

влада та громада: інформування, діалог, участь;

покращення якості надання освітніх послуг;

формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища.

Дедлайн: 25 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-kraschi-praktyky-mistsevoho-samovryaduvannya-2020

Програма «Менеджмент соціальних інновацій». Програма познайомить учасників із прикладними бізнес-інструментами, навчить новітнім підходам до ведення проектів та розробки бізнес-моделей і допоможе втілити їх у діяльність організації. Програма передбачає модульне навчання, менторство та експертну підтримку.

Дедлайн: 30 серпня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-menedzhment-sotsialnyh-innovatsij

Конкурс «COVID-19: Стійкість та спроможність громадянського суспільства». Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST) за підтримки ЄС оголошує конкурс, який має на меті посилити потенціал українських організацій громадянського суспільства та незалежних медіа для протидії негативному впливу спалаху COVID-19.

Дедлайн: 15 вересня 2020 р.

Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-black-sea-trust-covid-19-stijkist-ta-stalist-hromadyanskoho-suspilstva

Про конкурси, гранти та навчання за посиланням: https://www.prostir.ua/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*