Громадянське суспільство запрошують на семінар Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації інформує про проведення  одноденного навчального семінару з розробки та застосування стандартів належного врядування організацій громадянського суспільства.

Мета семінару – навчити місцеві ОГС забезпечувати відповідність своїй діяльності місії та статуту організації, що сприятиме побудові кращого партнерства з місцевими органами влади на основі принципів прозорості та підзвітності.

Захід для представників інститутів громадянського суспільства з Львівської, Волинської та Рівненської областей відбудеться 8 вересня у м. Львові.

Термін подачі заявки – 1 вересня 2020 року.

Для участі у заході необхідно заповнити заявку за посиланням.

Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину.

Додатково інформуємо про те, що відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті.

Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні учасники забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників.

Транспортні витрати:

Учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міст, в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу.

У разі виникнення запитань уасники можуть звертатися до Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за електронною поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org .

Зазначимо, захід реалізовує Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України в межах проєкту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*