Громади запрошують до участі у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”

Місцевим громадам пропонують поділитись набутим досвідом місцевого та регіонального розвитку на конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування-2016”. Вже традиційно, починаючи з 2012 року, найвдаліші практичні втілення отримують нагороди та спеціальні відзнаки Мінрегіону України та Ради Європи.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, цьогорічний конкурс матиме три тематичних спрямування:

– Стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

– Кращі практики органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад;

– Центри надання адміністративних послуг.

Відбір робіт триватиме до 30 вересня. Заявку на участь слід надсилати електронною поштою на адресу:Best.Practice.Ukraine@coe.int

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 303-99-16, (044) 590-47-76.

Довідка:

Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. У 2015 році від Львівської області призерами сталиХоробрівська сільська рада Сокальського району (Реалізація проектів міжнародної технічної допомоги в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013 в номінації “Співробітництво громад: практичні результати і вигоди”), Львівська міська рада (проект “Впровадження щоденного моніторингу споживання енергоресурсів у бюджетних установах міста Львова” у номінації  “Енергозбереження та енергоефективність” та проект “StartupDepot – перший бізнес-інкубатор у Львові” у номінації “Стимулювання економічної активності, створення робочих місць”).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*