Громади Турківщини, Старосамбірщини, Самбірщини та м.Самбора можуть отримати кошти на реалізацію мікропроектів

11 лютого на Турківщині відбувся  семінар для голів місцевих рад Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів та м.Самбора з питань проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку за пріоритетними напрямками, фінансування будинків «Просвіти», народних домів, закладів освіти на 2013 рік.


До присутніх з вступним словом звернувся голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк та представник від Львівської обласної ради Юрій Грецевич. Також участь в семінарі взяли представник Асоціації органів місцевого самоврядування Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин, голова громадської організації «Європейський діалог», експерт проекту Олександ Софій.  За інформацією представника Львівської облради  передбачено в обласному бюджеті кошти в сумі 5 млн грн на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, зокрема 1 мільйон – на підтримку Народних домів та будинків «Просвіти».

Участь у конкурсі можуть брати громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради. Максимальна сума субвенції з обласного бюджету на підтримку одного проекту – 50 тис. грн.

Торік завдяки зазначеній програмі на Турківщині вдалося реалізували 3 мікропроекти на загальну суму 315 тис. грн, з яких 150 тис. грн дофінансовано з обласного бюджету. Пріоритетами програми у 2013 році будуть:

  • роботи пов’язані з охороною довкілля, у тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря;
  • збереження та створення парків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва;
  • застосування енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та в комплексах населених пунктів;
  • реконструкція, будівництво, облаштування об’єктів соціально-культурного призначення, у тому числі Народних домів і будинків «Просвіти»;
  • сприяння організації дитячих будинків сімейного типу;
  • збереження історико-культурної спадщини;
  • реконструкція, модернізація, забезпечення належного стану зовнішнього вуличного освітлення;
  • будівництво, реконструкція, облаштування, придбання споруд для відпочинку громадян, дитячих майданчиків, цвинтарів, пам’яток архітектури тощо за місцем проживання громадян.

Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції є власний внесок конкурсанта (місцеві бюджети, інші не заборонені законодавством джерела, у тому числі власний внесок конкурсанта у не фінансовій формі – робота, матеріали), який має бути не меншим, ніж сума, яку планується залучити з обласного бюджету. При цьому обов’язковий вклад територіальної громади повинен становити 5 % від кошторису проекту.

Для участі у конкурсі конкурсанти подають заявку встановленого зразка та пакет документів, згідно з додатками 3 і 4 до програми. Документи подаються з 11 лютого до 1 квітня 2013 року за адресою: вул. В. Винниченка, 18, кім. № 317, м. Львів.

Переможці конкурсу будуть оголошені до 1 травня 2013 року, яких визначить Конкурсна рада, створена за розпорядженням голови Львівської обласної ради.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*