Громади сіл Матків та Гусне Турківського району підписали договір про співробітництво з ООН та ЄС

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29 січня, представники  Львівського  обласного  підрозділу  впровадження  проекту – Ірина  Галайко спільно із  координаторм  проекту ПРООН та  ЄС  у Турківському  районі – Миколою  Лило взяли участь у Загальних зборах громад с Матків Мохнатської сільської ради та с Гусне Верхньогусненської сільської ради Турківського району з питання співпраці з Програмою Розвитку ООН та ЄС в рамках реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAТішить активність жителів цих сіл – на зустрічах у кожному селі було більше 60 людей. Дали новий старт по вирішенню чергових проблем соціальної сфери у нових селах.Сільський голова Мохнатської сільської ради – Олег Павко та сільський голова Верхньогусиненської сільської ради – Іван Ільницький підписали урочисто на зборах перед громадою угоди про співробітництво з ООН та ЄС.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*