Громади сіл Ластівка та Риків, плануюють до початку опалювального сезону завершити роботи з реконструкції систем опалення, які реалізовують у співпраці з Проектом МРГ– ЄС/ПРООН

11111

Нагадаємо, що громади сіл Ластівка та Риків Турківського району стали додатковими учасниками компоненти з підвищення енергоефективності в рамках реалізації Проекту МРГ – ЄС/ПРООН. У найкоротші терміни місцеві громади реалізовують інноваційні енергоефективні заходи у загальноосвітніх школах шляхом реконструкції систем опалення та встановлення піролізних котлів.

На кожен з проектів громади сіл акумулювали близько 25 тис. грн, Проект ЄС/ПРООН виділив на кожен з об’єктів по 170 тис. грн, а районний бюджет передбачив 167 тис.грн та 176 тис грн відповідно. Проте у зв’язку з виникненням додаткового об’єму робіт виділених коштів виявилось недостатньо для повної реалізації проектів та запуску систем опалення у школах сіл Риків і Ластівка цього року.

Для завершення робіт необхідно додаткових 250 тис. грн. А тому заступник голови обласної ради Валерій П’ятак скерував до департаменту освіти і науки Львівської ОДА листа стосовно необхідності забезпечення співфінансування проектів в рамках бюджетних призначень департаменту на 2014 рік.

Відтак спільними зусиллями Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації було прийнято управлінські рішення і на сьогодні уже вишукано 250 тис. грн. для повного завершення проектів цього року, можливо, і до початку опалювального сезону.

Загалом в рамках Проекту МРГ – ЄС/ПРООН на Львівщині реалізовується 11 інноваційних проектів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*