«Громади дружні до молоді»: на Львівщині триває проект розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації

Сьогодні, 21 жовтня, в межах проекту «Громади дружні до молоді» відбулась поїздка представників відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного молодіжного центру у с. Велика Воля.  

Метою заходу є розвиток молодіжної політики на місцях, а також налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та безпосередньо молоддю, які сьогодні є одними із пріоритетних цілей у зв’язку з активною реалізацією реформи децентралізації публічної влади в Україні.

Тростянецька об‘єднана територіальна громада налічує 17 населених пунктів у яких є 5 молодіжних просторів.

«Наша мета залучити, якомога більше молоді до нашого простору. За час моє активної участі у молодіжному просторі «Freedom» організовано чимало фестивалів, велопробігів та різноманітних івентів, тому я буду докладати максимум зусиль для того, щоб наша молодь з ОТГ була кращою серед молоді Львівщини» – зазначила представниця молодіжного простору «Freedom» Софія Яріш.

Окрім того, при Тростянецькій ОТГ є молодіжна рада «Єднання» в склад якої входять 17 громадсько активних учасників.

«Ми розраховуємо на співпрацю з Львівською обласною державною адміністрацією для того, щоб долучати молодь до обласних проектів, семінарів, тренінгів. Ми розуміємо, що це – нові можливості для розвитку нашої молоді», – розповіла молодіжний працівник Тростянецької ОТГ Олександра Дзиндра.

Це вже третя поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Нагадаємо, що раніше організатори відвідали м. Добряни Стрийського району, та м. Дрогобич. Проектом передбачено 8 поїздок у молодіжні простори та командні ініціативи Львівщини.

Організатори проекту: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*