Громадськість запрошують долучитися до формування Плану реалізації Стратегії розвитку Львівщини

На Львівщині сформували спеціальні робочі групи з розробки проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2016-2018 років. Саме вони розглядатимуть та відбиратимуть проектні ідеї, які подали представники громадськості, виконавчої влади та місцевого самоврядування для формування Стратегії Львіщини-2020.

Про це повідомив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

За словами Романа Филипіва, упродовж червня 2016 року запланували проведення низки засідань кожної робочої групи, які розглядатимуть та відбиратимуть проекти до Плану реалізації Стратегії. Відповідні проекти подавали у департамент економічної політики ЛОДА представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, а також наукових кіл, підприємницьких структур, громадських організацій та інші.

Зазначимо, подані проектні ідеї розподілили стосовно стратегічних цілей. Із їх переліком можна сайті на сайті ЛОДА у розділі “Актуальна інформація” за посиланням “Стратегія розвитку Львівщини та План її реалізації”. Пропозиції та зауваження можна надсилати на вказані на сторінці електронні адреси.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*