Громадськість Львівщини запрошують на тренінг із застосування цифрових інструментів

Інститут Регіонального Розвитку спільно з Global Project Partners e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Німеччини в межах проєкту «Dawaj Zminy» проведе тренінг «Цифрові інструменти для ГО». Захід триватиме упродовж трьох днів:16-18 грудня. До участі запрошують громадськість Львівщини.

«Криза COVID-19 показала, що цифрові технології мають важливе значення для нашої економіки та повсякденного життя. Люди зробили великий «цифровий стрибок» під час цієї кризи, перемістивши свою роботу, навчання та соціальне життя в Інтернет. Але карантин також виявив прогалини в нашій цифровій інфраструктурі» – зазначила проєктна менеджерка Інституту Регіонального Розвитку Ірина Куропась.

В межах заходу учасники опрацюють наступні теми:

– Як досягти прозорості та відкритості за допомогою цифрових інструментів (цифрові інструменти місцевої демократії);

– Цифрові інструменти в громадах: як бути в тренді?

– Соціальні мережі: корисні поради та недоліки;

– Месенджери: особливості та доступний функціонал;

– Цифрові інструменти для роботи команди/організації або як цифровізувати (діджиталізувати) організацію і не втратити себе?

– Інструменти візуалізації;

– Цифрові інструменти для проведення заходів;

– Створення та аналіз баз даних для ефективності діяльності ГО.

– Краудсорсинг за допомогою цифрових інструментів та обмін досвідом.

«Штучний інтелект, віртуальна реальність, інтернет речей та хмарні технології, – ці всі поняття давно стали для нас звичними та буденними. Однак, громадські організації не завжди використовують надбання технологічного прогресу. Вам просто необхідно відвідати воркшоп, якщо ви: вже почали цифровізацію і цікавитесь найкращими практиками, активно використовує діджитал-інструменти і хочете «тримати руку на пульсі» нових трендів, тільки замислюється про використання цифрових сервісів у своїй діяльності і не знаєте, з чого почати»,-  розповідають організатори.

Та додають, що після закінчення навчання учасники зможуть застосувати отримані знання у своїй роботі та генерувати ідеї щодо стратегії вдосконалення цифрової діяльності своєї організації.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням.

Детальніше про подію за посиланням.

Програма заходу та посилання на захід буде надіслала обраним учасникам.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*