Громадськість Львівщини стала на захист українського історика в Польщі

Сьогодні, 30 серпня, відбулося засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання було прийнято спільне звернення Львівської ОДА та Громадської ради при ОДА до Міністерства закордонних справ України щодо підтримки українського історика, голови Українського співтовариства в Любліні, співголови Спільної комісії уряду та нацменшин Республіки Польща Григорія Купріяновича.

Нагадаємо, що Григорія Купріяновича звинувачують в тому, що він начебто порушив статтю Кримінального кодексу Польщі «Про зневагу польського народу» та закон «Про польський Інститут національної пам’яті», згадавши про українців-жертв каральної операції Армії Крайової в Сагрині в березні 1944 року.

Окрім того, під час засідання Правління Громадської ради голови комісій з питань екології та природних ресурсів; фізичної культури, молоді, спорту та захисту прав дитини; агропромислового розвитку та культури, національностей та релігій Громадської ради прозвітували про виконану роботу.

Наступне засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації 13 вересня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*