Громадськість Львівщини матиме змогу краще контролювати вирубування лісів

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства (ЛОУЛМГ) упроваджує політику відкритості для громадськості. Для цього на сайтах Львівського ОУЛМГ та державних лісогосподарських підприємств розміщено інформацію про місце проведення вирубувань.

Ідеться про державні підприємства, яким видано лісорубні квитки, та території місцевих рад Львівської області, де вирубуватимуть дерева.

Детальну інформацію про вирубування головного користування розміщено у розділі Напрямки діяльності – лісогосподарська діяльність, а інформацію про проведення рубок  поліпшення якісного складу лісів – на сайтах державних лісогосподарських підприємств управління.

Дані про дозволи на проведення рубок головного користування (лісорубних квитків) Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства за 4 місяці 2015 року можна отримати у ДОДАТКУ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*