Громадські організації у Львівській ОДА обговорили питання мобілізації

12 лютого голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із громадськими об’єднаннями області та керівниками обласних осередків політичних партій.

Під час зустрічі було обговорено проблеми проведення часткової мобілізації в області, забезпечення військових і надання їм допомоги після повернення додому.

Представники громадськості висловили свої зауваження щодо організації часткової мобілізації та наголосили на важливості притягнення до відповідальності тих хто ухиляється від служби і не здатен належно організувати мобілізаційні заходи.

Представник Координаційного центру Допомоги Фронту Ростислав Дідух  розповів про проблеми забезпечення мобілізованих та важливості створення спільної комісії із депутатами, відповідними департаментами облдержадміністрації і волонтерами щодо вивчення забезпечення військових частин потрібними речами.

Олег Синютка розповів про створення “єдиного вікна” для тих, хто повернувся із зони АТО, в якому можна буде вирішити проблеми із забезпеченням лікування і сімей які потребують допомоги.

Також були обговоренні питання взаємодії громадськості із облдержадміністрацією, створення нової громадської ради та налагодження системного діалогу між владою та інститутами громадянського суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*