Громадська рада та керівники ЛОДА обговорили питання життєдіяльності області

У четвер, 17 листопада, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч очільника області Олега Синютки, керівників структурних підрозділів ЛОДА з представниками Громадських рад при облдержадміністрації, райдержадміністраціях та містах обласного значення. На зустрічі були присутні голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький та голова Громадської організації при райдержадміністрації Петро Косачевич.

На початку зустрічі Олег Синютка закликав присутніх до відвертої розмови та наголосив, що для нього є принципово важливим, щоб вирішувалися питання, порушені під час таких спільних засідань.

На нараді йшлося про співпрацю структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації з Громадською радою на рівні комісій і департаментів, про екологічні проблеми області, щодо перспективи розширення природно-заповідного фонду Львівщини.

Не оминули і питання впровадження на Львівщині пілотного проекту монетизації транспортних пільг. Голова ЛОДА повідомив, що півроку тому він мав розмову з міністром соціальної політики України, під час якої вони домовилися про те, що у випадку, якщо Верховна Рада не приймає закон про переведення пільг на грошові виплати в цілому по Україні, то це буде зроблено у межах Львівської області.

Крім того, Олег Синютка поінформував про перспективи відновлення львівського перинатального центру, вирішення проблеми з вивезенням сміття та про виконані роботи з прибирання снігу в області.

Наприкінці півторагодинної зустрічі голова ЛОДА закликав взяти активну участь 21 листопада у заходах до Дня Гідності і Свободи та у Марші Непереможних, який планується провести 6 грудня у Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*